دوست وهمکار محترم سرویس فرهنگی – هنری

                                  با احترام خبر ذیل به حضورتان ارسال می گردد.

 

*         *          *          *

نمایش فیلم سوگ همراه با جلسه نقد و بررسی در موزه هنرهای معاصر تهران

فیلم سوگ به کارگردانی مرتضی فرشباف همراه با جلسه نقد و بررسی ،روز سه شنبه 13 مهرماه ساعت 17 در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایشدر می آید.

بنا به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران؛ فیلم "سوگ" ساخته مرتضی فرشباف محصول سال 1389 به مدت 82 دقیقه با بازیگری شراره پاشا،کیومرث گیتی،امیر حسین ملکی،عادل یراقی و صداها ی پیمان معادی و سحر دولتشاهی در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آید. همچنین بعداز نمایش فیلم جلسه نقد و بررسی این فیلم با حضور مجید اسلامی از منتقدان سینمایی برگزار می شود.

فیلم از آنجا شروع می شود که ،نیمه شب دعوای شدیدی میان زن و شوهری در می‌گیرد.آن‌ها که در خانه یکی از نزدیکان هستند، شبانه بیرون می‌زنند، اما فرزندشان را همراه خود نمی‌برند. اتفاق بدی می‌افتد که... .

مرتضی فرشباف در گنبد کاووس به دنیا آمد او لیسانس هنر های زیبا از دانشگاه هنر تهران را دریافت کرد و از سن 18 سالگی به عنوان کارگردان، نویسنده و فیلمبردار مشغول کار بوده است. او پنج فیلم کوتاه با نام های هالووین، فرش، تاکسی، پولکی و باد هر کجا بخواهد می وزد ساخته است و همچنین با کارگردان صاحب نام ایرانی عباس کیارستمی همکاری کرده است. سوگ اولین فیلم بلند او به شمار می آید.

یادآوری می شود: علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از برنامه نمایش فیلم سوگ و جلسه نقد و بررسی به صورت آزاد و رایگان به موزه هنرهای معاصر تهران، واقع در خیابان کارگر شمالی مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88951965 تماس حاصل کنند.

 

                                                                                                حسن نوفرستی     

                                                                                       مسوول روابط عمومی

                                                                                                     موزه‌هنرهای‌معاصرتهران

 

 

 

 

منبع : خبر رسانی آشتي |نمایش فیلم سوگ همراه با جلسه نقد و بررسی در موزه هنرهای معاصر تهران
برچسب ها : فیلم ,معاصر ,هنرهای ,موزه ,تهران ,نمایش ,هنرهای معاصر ,موزه هنرهای ,نمایش فیلم ,معاصر تهران ,مرتضی فرشباف ,موزه هنرهای معاصر ,هنرهای معاصر تهران